فیلتر


آشپزخانه کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع آشپزخانه بازی کودک از آشپزخانه کودک پلاستیکی گرفته تا آشپزخانه چوبی کودک و آشپزخانه بچه گانه واقعی را در یوداتویز ببینید.

1 2

فواید آشپزخانه بازی کودک

آشپزخانه بازی چه فوایدی برای کودکان دارد؟

آشپزخانه بازی تقریباً در بین کودکان محبوبیت جهانی دارد زیرا به کودکان اجازه می دهد نقش آفرینی کند و موقعیت هایی را که با آنها آشنا هستند را تقلید کنند. آنها می توانند نقش سرآشپزی را بر عهده بگیرند که میهمانی های بزرگ درست می کند، یا نقش تهیه شام ​​برای خانواده بازی کنند یا کافه خود را باز کنند.

این نوع بازی تخیلی صرفا برای بچه ها سرگرم کننده نیست، بلکه راهی عالی برای تمرین مهارت های کلیدی و پردازش دانش و تجربیات جدید است. به این معنی که آشپزخانه اسباب بازی می‌تواند وسیله‌ای عالی برای رشد کودک باشد.

مزایای بی‌شماری وجود دارد که کودک شما می‌تواند از بازی با آشپزخانه اسباب بازی به دست بیاورد. از افزایش توانایی شناختی و مهارت‌ حل مسئله گرفته تا افزایش دایره لغات و حتی انتخاب غذاهای سالم.

ایفای نقش های خلاقانه راهی عالی برای کودکان برای استفاده از تخیل خود است. کودکان می توانند با ایجاد منوهای عالی خود و کاوش در موقعیت ها و روابط که سناریوها را تصور می کنند و آنها را اجرا می کنند و سرگرمی زیادی داشته باشند.

بازی به این روش همچنین می‌تواند به رشد مهارت‌های اجتماعی کودکان کمک کند، حتی اگر با بچه‌ ی دیگری بازی نمی‌کنند، خودشان را به جای دیگران می‌گذارند و شروع به تصور اینکه آن شخص چگونه فکر و احساس می‌کند، بازی می کنند. و به کودکان اجازه می دهد مهارت های زندگی ارزشمندی مانند بریدن، تمیز کردن و انتخاب غذای سالم را تمرین کنند.

 وقتی بچه‌ها با هم بازی می‌کنند، شریک شدن، نوبت گرفتن را یاد می‌گیرند و توانایی خود را برای کار گروهی توسعه می‌دهند. آنها باید با یکدیگر صحبت کنند تا تصمیم بگیرند چه کسی کدام نقش را بر عهده خواهد گرفت و داستان چگونه خواهد بود.

داستان سرایی همچنین بخش مهمی از ایفای نقش و توسعه افکار ، توسعه واژگان و مهارت های زبانی است.

یک آشپزخانه بازی که با وسایل آشپزخانه بازی مجهز شده، به شما امکان می‌دهد تا در مورد رنگ‌ ها، اعداد، نام غذاها، کارهایی مانند برش و مخلوط کردن، متضادها و سایر صفت‌ها با کودکان کوچکتان صحبت کنید.

آشپزخانه بازی بچه

بچه ها در بازی مهارت های زیادی را می آموزند از توانایی در دست گرفتن مداد گرفته تا توانایی حل مشکلات پیچیده. کارهای ساده ای مانند هم زدن، مخلوط کردن و برش دادن برای مهارت های حرکتی ظریف و انتخاب اندازه تابه، پیدا کردن چیز دیگری برای استفاده در زمانی که بشقاب ندارند عالی هستند.

آیا فرزند شما به آشپزخانه بازی نیاز دارد؟ بله

وقتی نوبت به خرید بزرگ مانند آشپزخانه اسباب بازی می رسد، موارد زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید. آیا فضایی دارید؟ آیا بودجه دارید و آیا فرزندتان با آن بازی می کند؟

 اگر مشکل فضا دارید، آشپزخانه‌های کوچک زیادی وجود دارد که می‌توانید بخرید، از جمله آشپزخانه‌ کیفی کوچک که در صورت عدم استفاده می‌توان آن‌ها را جمع کرد. یا در مسافرت نیز با خود به همراه برد

آشپزخانه کیفی کودک

 اگر مطمئن نیستید که می توانید این هزینه را توجیه کنید می توانید به جای لوازم با مقداری غذای واقعی شروع کنید. بچه‌ها با خوشحالی از همان بشقاب‌هایی که در آن غذا می‌خورند برای سرو غذای خیالی‌شان استفاده می‌کنند، و می‌توانید چند تابه و قابلمه کوچک، یک قاشق چوبی و ... از کمد خود به آنها قرض دهید.