فیلتر


تاب و سرسره کودک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

در این صفحه انواع تاب و سرسره کودک , تاب و سرسره کودک آپارتمانی و همچنین انواع تاب و سرسره های فضای باز و فضای بسته مانند خانه بازی و مهد کودک و مجموعه های بازی کودک. 

1 2 3 4

تاب و سرسره کودک

معرفی تاب و سرسره بچگانه 

تاب و سرسره کودک یک اسباب بازی کامل میباشد که نیاز والدین برای بردن کودکان به پارک را تا سن 5 سالگی کاملا بر طرف میکند . تاب و سرسره بچگانه یک محصول متصل به هم می باشد که شامل یک تاب و یک سرسره و یک حلقه ی بسکتبال میباشد. که مجموع این بازی ها کودکان را بسیار سرگرم خود میکند و والدین میتوانند به کار و فعالیت خود در منزل برسند در حالی که کودک به صورت کاملا ایمن مشغول بازی است . 
تاب بچگانه دارای محافظ ایمنی میباشد و همچنین دارای تنظیم ارتفاع میباشند تا بر اساس رشد کودک ارتفاع را تغییر دهید . تاب کودک این مجموعه بیشتر به مانند یک کریر یا یک نگه دارنده میباشد تا کودک خردسال را به صورت ایمن در آن قرار داده و اطمینان داشته باشید که کودک از آن خارج نمی شود و خطری ایشان را تهدید نمی کند . 
سرسره کودک این مجموعه ی بازی دارای پله های پهن میباشد تا کودک با هر سنی به راحتی بتواند از آن بالا برود و همچنین معمولا در این مدل های طرح دار متصل دستگیره نیز در کنار پله های سرسره تعبیه شده است تا بالا رفتن کودک آسان و ایمن باشد. 
سرسره کودک از مجموعه بازی تاب و سرسره های طرح دار دارای لبه های ایمنی میباشد و در چند سال اخیر کاملا باز طراحی شده اند تا کمترین فشار به کمر کودک بیاید. 

انواع تاب و سرسره های بچگانه : 

تاب و سرسره کودک دارای طرح ها و مدل های مختلفی میباشند که هر ساله بر شمارشان نیز اضافه می شود.
اما به طور کلی تاب و سرسره ها از نظر جنس به سه دسته تقسیم می شوند : 
1- تاب و سرسره چوبی  ( که در ایران تقریبا اصلا طرفدار ندارد و بیشتر درآمریکا استافده می شود و دلیلش هم آن است که هزینه ی ساخت تاب و سرسره چوبی بسیار بالا میباشد ) 
2- تاب و سرسره کودک پلی اتیلنی که بسیار پر طرفدار هستند زیرا دارای طرح و رنگ های مختلفی هستند و به دلیل سایز کوچکشان در منزل و خانه بازی و مهد کودک کاربرد بسیار دارند .همچنین تاب و سرسره های پلی اتیلنی دارای حلقه ی بسکتبال میباشند که بسیار برای کودکان جذاب است. 
3- تاب و سرسره های فلزی فضای باز که بسیار در محیط های باز استفاده می شود زیرا دارای کیفیت و طول عمر طولانی هستند . معمولا در مجموعه های بزرگ آپارتمانی و یا پارک های بازی نصب و استفاده می شوند. 

انواع تاب و سرسره

انواع تاب و سرسره متصل به همراه حلقه بسکتبال :

تاب و سرسره به همراه حلقه ی بسکتبال کودک دارای طرح های بسیار متفاوتی هستند ولی از نظر سایز کاملا یکی هستند. تاب و سرسره و حلقه بسکتبال دارای طرح های پسرانه و رنگبندی دخترانه است تا بر اساس جنسیت فرزند خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 
در اینجا نام چند مدل را به شما معرفی میکنیم : 
- تاب و سرسره متصل مدل قارچی 
-تاب و سرسره متصل با حلقه بسکتبال مدل ملودی 
- تاب و سرسره متصل با حلقه بسکتبال مدل هپی 
- تاب و سرسره متصل مدل آلفابت 
-تاب و سرسره متصل با حلقه ی بسکتبال مدل سنجاب 
-تاب و سرسره متصل مدل ایکی 

تاب و سرسره متصل کودک

نحوه ی نصب تاب و سرسره و حلقه ی بسکتبال پلی اتیلنی : 

نصب تاب و سرسره های پلی اتیلنی بسیار آسان بوده و هر کسی میتواند به تنهایی این تاب و سرسره ها را نصب کند . تاب و سرسره های طرح دار به همراه حلقه ی بسکتبال دارای بسته بندی نایلونی ضخیم و بسیار محکم هستند که توسط خود شما برای اولین بار باز میشوند. تمامی اتصالات درون بسته بندی موجود است و با کمترین انرژی و اتلاف وقت می توانید این تاب و سرسره ها را به یکدیگر وصل کنید . 
فیلم نصب تاب و سرسره کودک را میتوانید در صفحه ی هر تاب و سرسره مربوطه مشاهده کنید . 

رده سنی استفاده از تاب و سرسره های بچگانه : 

رده سنی استفاده از تاب و سرسره های پلی اتیلنی بین 1.5 سال تا 6 سال میباشد . 
رده سنی استفاده از تاب و سرسره های چوبی متغیر است زیرا سازنده بر اساس سن کودک و رده ی سنی استفاده از تاب و سرسره چوبی برای شما می سازد.
رده سنی استفاده از تاب و سرسره های فلزی بیشتر برای بزرگسالان و بالای 10 سال میباشد . 

قیمت تاب و سرسره کودک :

تاب و سرسرهای بچگانه دارای قیمت های متغیری هستند ولی به صورت کلی از نظر قیمت میتوان اینگونه دسته بندی کرد که :
- تاب و سرسره های متصل دارای کمترین قیمت هستند و در بازه ی قیمتی 3 الی 4 میلیون جای می گیرند. 
- تاب و سرسر های فلزی به دلیل تنوع سایزی و پر هزینه بودن ساخت , حمل و نصبشان دارای قیمتی بیشتر از تاب و سرسره پلی اتیلنی هستند. ساده ترین تاب فلزی کودک حدود 14 میلیون شروع میشود تا مجموعه های بزرگ فلزی که در پارک ها می باشد که قیمتی بالغ بر 50 الی 200 میلیون تومان دارند . 
- تاب و سرسره های چوبی هم دارای تنوع و ابعاد مختلفی است که بر اساس سن و مکان استفاده شما ساخته می شود که از ساده ترین مدل حدود 10 میلیون تومان شروع میشود و تا 100 میلیون تومان ممکن است برسد. و کاملا بستگی به ابعاد سفارش شما دارد.

گروه سنی تاب و سرسره کودکان

سوالات متداول شما درباره ی تاب و سرسره کودک : 

1- برای منزل چه تاب و سرسره ای مناسب است ؟ 
بهترین انتخاب برای تاب و سرسره ی بچگانه ی خانگی , مدلی های طرح دار پلی اتیلنی میباشند زیرا دارای رنگ و تنوع زیادی هستند . 

2-برای کودک 1 تا 5 سال چه تاب و سرسره ای مناسب است ؟ 
برای کودکان 1 سال به بالا بهترین انتخاب تاب و سرسره های بچگانه پل یاتیلنی میباشد زیرا در منزل قرار میگیرند و تاب این مجموعه دارای حفاظ می باشد و والدین از ایمنی کودک اطمینان دارند. 

3- برای کودکان خردسال چه تاب و سرسره ای مناسب است ؟ 
برای کودکان خردسال بهترین انتخاب تاب و سرسره ی پلی اتیلنی است زیرا تاب این مجموعه بازی دارای حفاظ میباشد و همچنین سرسره ها دارای لبه ی ایمنی جهت عدم انحراف کودک از سرسره است.

4- برای فضای باز و یا حیاط منزل و یا حیاط خانه بازی و مهد کودک چه تاب و سرسره ای پیشنهاد می کنید ؟ 
تاب و سرسره ی فضای باز به دلیل اینکه در معرض تابش آفتاب و بارش باران و رطوبت قرار دارد بهتر است که فلزی باشد تا مقاوت و پایداری قابل قبولی داشته باشد . 

5-تاب دونفره برای منزل چه پیشنهادی دارید ؟ 
تاب دونفره که تاشو هم هست و جای کمی را اشغال میکند را به شما پیشنهاد میکنیم به نام تاب کجاوه ای دو نفره زرافه البته تاب کجاوه ای زرافه مدل یک نفره نیز دارد . 

6- تحمل وزن تاب و سرسره های پلاستیکی کودک چقدر است ؟ 
از سوالات پر تکرار مشتریان یودا تویز میزان تحمل وزن تاب و سرسره های بچگانه میباشد . 
تحمل وزن تاب حفاظدار حدود 25 کیلوگرم و تحمل وزن سرسره حدود 50 کیلوگرم میباشد . 

7-نحوه ی نصب تاب و سرسره های پلی اتیلنی کودک چگونه است ؟ 
از نحوه ی نصب تاب و سرسره ی کودک کاملا فیلم تهیه کردیم که با پیام دادن به کارشناسان یوداتویز برای شما ارسال میگردد . 

8-ابعاد بسته بندی تاب و سرسره کودک چقدر است ؟ 
تاب و سرسره های بچگانه پلی اتیلنی در بسته بندی پلاستیکی و وکیوم شده قرار دارند که پس از بار شدن نیاز به اسمبل شدن دارند . در حالت بسته بندی شده ابعادی معادل 120 ارتفاع و 80 طول و 40 عرض سانتیمتر هستند . 

9-ابعاد تاب و سرسره های طرح دار پلاستیکی کودک چه اندازه است ؟ 
ابعاد تاب و سرسره های پلی اتیلنی کودک تقریبا به یک اندازه است و مساحتی برابر با 2 متر در 2 متر را اشغال میکنند.

10- آیا میتوان به صورت اینترنتی خرید تاب و سرسره ی بچگانه را انجام دهیم و درب آدرس تحویل بگیریم ؟
بله شما میتوانید از طریق واتس اپ و یا سایت یوداتویز و حتی دایرکت اینستاگرام خرید خود را انجام دهید و در کمترین زمان درب آدرس محصول خود را تحویل بگیرید

اگر توضیحات ما در سایت کامل نبود شما میتوانید برای دریافت مشاوره از کارشناسان یوداتویز با شماره 09196106004 تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای خرید تاب کودک و سرسره کودک دلبندتان داشته باشید. آنلاین خرید کنید و در منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.