فیلتر


ترامپولین باشگاهی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

ترامپولین باشگاهی و جامپینگ فیتنس را در مدلهای متنوع (( ترامپولین باشگاهی دستگیره دار، ترامپولین سنسور دار و ترامپولین بدون حفاظ و کلا ترامپولین ورزشی )) را با قیمت ، کیفیت بالا و تحمل وزن زیاد را در یوداتویز ببینید

تفاوت ترامپولین باشگاهی با سایر ترامپولین ها در چیست؟

ترامپولین باشگاهی و یا همان جامپینگ فیتنس، تحمل وزن بالا ( 120 کیلوگرم به بالا ) را دارد و برای فضای باشگاهی طراحی شده است.

چون کاربران زیادی در طول روز و هفته و ماه و سال قرار است از این ترامپولین باشگاهی استفاده کنند، برای همین نرمی، دوام و کشسانی صفحه پرش بیشتری نسبت به مدلهای دیگر را دارند.

ترمپولین باشگاهی (جامپینگ فیتنس) قابلیت نصب سنسور های کالری شمار را نیز دارد که عموما در رشته های ورزشی جامپینگ فیتنس و پاورجامپینگ کاربرد دارند.

جامپینگ فیتنس

بیشترین کاربرد ترامپولین حفاظ دار و ترامپولین بدون حفاظ در باشگاه های ورزشی لوکس برای ورزش های هوازی، مراکز آموزشی، پارک های بانوان و باشگاه های ورزشی بانوان و آپارتمان ها است. (چون وزن سبکی دارد، مونتاژ آن آسان است و قیمت آن نسبت به سایر مدلها ارزان است.)

نکته دیگر : در پایه های این ترامپولین ها کفشک های پلاستیکی تعبیه شده است، که باعث عدم لغزش و صدا در زمان استفاده می شود.

کاهش وزن، تراکم استخوان، فعال کردن غدد لنفاوی، عدم افتادگی رحم در بانوان، شادابی و سفیدی پوست، سم زدایی تخلیه بار انرژی منفی در بدن، از قابلیت ها و تاثیرات بازی با جامپینگ (ترامپولین) است.

ترامپولین باشگاهی

در زمان خرید ترامپولین ورزشی به دنبال چه چیزی باشید؟

اندازه

هنگام انتخاب ترامپولین های ورزشی، یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر بگیرید اندازه آن است. اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید فضای خود را به دقت اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که فضای کافی دارید. همچنین، به خاطر داشته باشید که ابعاد ذکر شده معمولاً به قطر کل اشاره دارد، نه سطح پرش. سطح پرش چند سانتی متر کوچکتر خواهد بود.

ترامپولین باشگاهی فنری یا ترامپولین باشگاهی کشی؟ 

هنگام خرید ترامپولین های ورزشی، متوجه خواهید شد که برخی دارای فنرهای فلزی و برخی دیگر دارای طناب بانجی (کش بانجی) هستند. فنرها کمی بیشتر دوام می آورند و مقاومت خود را بهتر از کش های بانجی حفظ می کنند. با این حال، کش های بانجی بسیار آرام تر و اغلب جهش بی‌صداتری را ارائه می‌دهند که برای استفاده در داخل خانه ایده‌آل است.

گنجایش وزنی

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر گرفت تحمل وزن است. وقتی توضیحات محصول یک ترامپولین ورزشی را می خوانید، محدودیت وزن توصیه شده توسط سازنده را مشاهده می کنید. تحمل وزن ها معمولاً بین 100 تا 150 کیلوگرم است، اگرچه برخی از آنها بالاتر و کمتر هستند. ریباندرها (ترامپولین ها) با ظرفیت وزن بالاتر معمولاً محکم تر و قوی تر از آن هایی هستند که تحمل وزن کمتری دارند.

آیا پریدن روی ترامپولین ورزش خوبی است؟

گاگلیاردی می‌گوید: «ورزش بر روی ترامپولین از نظر کالری سوزی، می تواند به اندازه سایر تمرینات سخت، و موثر باشد.

انجام حرکات مختلف روی یک سطح ناپایدار تعادل و آگاهی فضایی شما را بهبود میبخشد. گاگلیاردی می افزاید: «پریدن روی ترامپولین در بهبود تحرک عملکردی، عملکرد راه رفتن و ترس از افتادن بسیار مؤثر است.

روی ترامپولین چه تمرین هایی می توانید انجام دهید؟

تمرینات تقریبا بی پایانی وجود دارد که می توانید روی یک ترامپولین انجام دهید. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از دویدن در محل، اسکات پرش، پرش تک پا، اسکات ایستاده، اسکات تک پا، چرخش شکم و.... هنگامی که از نوارهای مقاومتی، وزنه های دستی و سایر لوازم جانبی استفاده می کنید، می توانید بازوها، شانه ها، پشت و سینه خود را نیز درگیر کنید.

طراحی تاشو

آیا این ویژگی مورد نیاز شماست یا خیر؟ قابلیت حمل ریباندر یا ترامپولین را نیز در نظر بگیرد. آیا برای نگهداری آسان تا می شود؟ اگر بله، ابعاد تا شده چقدر است؟ آیا بررسی‌ها می‌گویند تا کردن آن آسان است؟ به یاد داشته باشید که همه ترامپولین های کوچک جمع نمی شوند.