فیلتر






فیگور حیوانات دریایی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

فیگور حیوانات دریایی 

معرفی حیوانات دریایی : 

حیوانات دریایی از مجموعه ی بزرگی از حیوانات آبزی هستند که فقط در آب یا محدوده ی آبی میتوانند زندگی کنند. حیوانات دریایی بر خلاف حیوانات خشکی بجای شش , آبشوش دارند تا بتوانند در آب زیست کنند . حیوانات دریایی دارای تنوع بسیار زیادی هستند به نحوی که شمار آنها چند برابر کل حیوانات خشکی است . حیوانات دریایی شامل انواع ماهی , انواع لاک پشت ها , انواع قورباغه ها , انواع نهنگ ها , انواع مرجان ها , انواع هشت پاها , انواع کوسه ها و ... میباشند. 
حیوانات آبزی به دلیل عدم در دید بودن برای انسان ها دارای جذابی خاصی هستند و انسان ها از طرق مختلف به آب میزنند تا این حیوانات جذاب را از نزدیک مشاهده کنند. البته بعضی از این حیوانات خطرناک بوده و بعضی سمی هستند که باید بسیار مراقب بود در زمانی که به محدوده ی زیست این حیوانات نزدیک میشوید . 
کوسه ها از جمله حیواناتی هستند که امکان نزدیک شدن به آنها وجود ندارد و یا باید بسیار با تجربه و کار کشته باشید تا بتوانید در کنار آنها شنا کنید . البته همه ی کوسه ها آدم خوار نیستند ولی همه ی کوسه ها گوشت خوار هستند . 
از حیوانات بسیار جذاب در اقیانوس ها میتوان به نهنگ ها اشاره کرد که هر ساله اندازه کل کره زمین مهاجرت دسته جمعی انجام میدهند . نهنگ ها به طور عمده از پلانگتون ها تغذیه میکنند ولی یک نوع نهنگ داریم به نام نهنگ قاتل که شکارچی بسیار ماهری است و به طور دسته جمعی شکار میکنند و بسیار در شکار کردن خلاق میباشند . محل زیست آنها معمولا در آب های بسیار سرد است . 

معرفی فیگور حیوانات دریایی : 

دیدن حیوانات دریایی بسیار سخت و تقریبا ناممکن است مگر اینکه در راز بقا و یا کتاب و اینترنت و یا آکواریوم های خاص و بزرگ بتوانید این حیوانات را ببینید . شما میتوانید با تهیه فیگور حیوانات دریایی آنها را در دکور منزل و یا بازی کودکان در اختیار داشته باشید. برای کودکان بسیار این فیگور ها میتواند جذاب باشد زیرا در زمان رشد و خردسالی دیدن این حیوانات برای کودکان تعجب بر انگیز است و ذهن آنها را فعال میکند . بدین نحو که کودک از خود میپرسد این حیوانات خاص چیست ؟ چه میخورد ؟ کجا زندگی میکند ؟ آیا در اطراف محل زندگی ما این حیوان زندگی میکند ؟ اقیانوس چیست ؟ دریا چیست ؟ این ماهی در اقیانوس زندگی میکند یا دریاچه یا دریا ؟ 
این سوالات همگی به رشد کودک افزایش فهم کودک از محیط زیست کمک میکند . 
فیگور های یوداتویز از برند معروف موجو دارای جزییات بسیار دقیقی است تا کودک به خوبی با شکل و ظاهر این حیوانات آشنا شود . همچنین شما میتوانید به همراه فیگور ها یک پد و یا کفپوش طرح دار تهیه کنید که بر روی این کفپوش کلی از محیط های زیست مختلف حیوانات قرار دارد و کودک در زمان بازی میتواند حیوانات مختلف را بر روی محل زیست آنها که بر روی کفپوش کشیده شده است قرار دهید .  

جنس فیگور حیوانات دریایی : 

فیگور ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند از جمله میتوان به جنس پلاستیک فشرده و چوب و سنگ اشاره کرد . برای بازی کودکان چوبی و پلاستیکی توصیه میکنیم ولی چوبی معمولا دارای قیمت بالاتری نسبت به پلاستیکی است و همچنین دارای جزییات بسیار کمتری نسبت به پلاستیکی است و جنس پلاستیک به دلیل فرم پذیری بالا به راحتی به هر شکلی در تعدا بالا قابل تولید است و قیمت بسیار مناسب تری نیز دارد .  
جنس پلاستیک خود دارای کیفیت های مختلفی است که فیگور های یوداتویز از برند موجو فان بسیار با کیفیت و از پلاستیک درجه 1 و ضد حساسیت استفاده میکنند .  

رده سنی استفاده از فیگور حیوانات  : 

فیگور حیوانات به دلیل سایز بزرگی که دارند در دهان کودک جا نمیشوند و کودک امکان خوردن و یا بلع این فیگور ها ندارد برای همین از 3 سالگی به بالا قابل استفاده است . و همچنین به دلیل کیفیت بالای این فیگور ها بزرگسالان نیز میتوانند این فیگور ها را در دکوراسیون خود داشته باشند . 
فیگور ها دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند و در صورت گم نشدن این فیگور ها , تا مدت زمان بسیار بسیار زیادی حتی شاید تا پایان عمر همراه شما و یا کودکان باشند .