فیلتر


تخته نقاشی کودک و لوازم تحریر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تخته نقاشی چوبی 

تخته نقاشی از محصولات کاربردی و جذاب برای تمامی گروه های سنی است زیرا نقاشی کردن و نوشتن از مهمترین بخش های زندگی هر انسانی میباشد . 
شما اگر برنامه ریزی قرار است انجام دهید برای شروع یا اتمام کاری حتما نیاز به نوشتن دارید . 
شما اگر ذهن شلوغی دارید یک تخته نقاشی که بتوانید ذهن خود را درون آن خالی کنید نیاز دارید . 
اگر به نقاشی کردن علاقه دارید و یا می خواهید فرزندتان از خردسالی با نقاشی آشنا شود داشتن تخته نقاشی بسیار به یادگیری کمک میکند . 
حتی یوداتویز برای انجام برنامه های خود از تخته نقاشی استفاده میکند . 

انواع تخته نقاشی : 

تخته نقاشی امروزه دارای طرح ها و مدل های مختلفی است . تخته نقاشی ها را به صورت کلی میتوان به تخته گچی و تخته وایت برد تقسیم بندی کرد . تخته نقاشی های گچی دارای یک نوستالژی برای ما است زیرا تمام دوران تحصیل این تخته گچی ها را دیدیم و ازشون کلی چیز یادگرفتیم . 

همچنین از لحاظ ظاهری تخته نقاشی ها دارای جنس و طرح های مختلف هستند به طور مثال معمولا تخته نقاشی های گچی دارای قاب چوبی هستند وو در دکور منزل نیز جذاب هستند . 
تخته نقاشی های وایت بردی معمولا دارای قاب فلزی هستند و هم بر روی دیوار قابل نصب و هم بر روی پایه هستند.

تخته نقاشی ها دارای ابعاد و مشخصات گوناگونی هستند و از ابعاد بسیار کوچک تا بسیار بزرگ تولید و استفاده می شوند . تخته نقاشی ها فارق از جنس در جاهای مختلفی قابل استفاده هستند مثلا در آشپزخانه منزل و یا رستوران و یا درون کلاس درس و درون اتاق شخصی خود و حتی در سالن های اجتماعی برای اطلاع رسانی و ..

جنس تخته نقاشی  : 

تخته نقاشی از لحاظ جنس دارای 2 جنس هستند  1) چوبی یا تخته گچی    2) وایت برد 

ما در یوداتویز بیشتر تخته نقاشی چوبی کار میکنیم زیرا برای کودکان خردسال جذاب تر است و کودک حس بهتری دارد در زمان استفاده از گچ و تخته گچی. 

تخته نقاشی چوبی یوداتویز دارای طراحی های گوناگون است . تخته نقاشی مدل کلبه و تخته نقاشی مدل پایه دار . 
تخته نقاشی مدل کلبه دارای طراحی جذاب است و برای کودکان جذاب است و حتی اگر کافه یا مکان عمومی دارید تخته نقاشی مدل کلبه بسیار جذاب است و در دکور محیط شما خود نمایی میکند . 

تخته نقاشی مدل پایه دار بسیار برای آموزش کودک مناسب است زیرا کودک میتوانید به راحتی آن را جا به جا کند و با استفاده از حروف مگنتی شروع به یادگیری زبان و یا ریاضی کند . 
تخته نقاشی مدل پایه دار دارای 2 سایز است تا بر اساس سن و یا مکان خود از آن استفاده کنید . 

گروه سنی مناسب برای استفاده از تخته نقاشی : 

تخته نقاشی به صورت کلی مناسب برای بالای 3 سال است زیرا کودک تا قبل از آن فهمی از این محصول ندارد و ممکن است نا خواسته گچ و یا درپوش ماژیک را ببلعد . ولی از 3 سال تا 99 سال قابل استفاده است زیرا هیج محدودیتی برای استفاده از تخته نقاشی وجود ندارد و هم در آموزش کودکان کاربرد دارد و هم برای برنامه ریزی بزرگسالان و یا کاربرد های خلاقانه و بر اساس نیاز بزرگسالان دارد . 

کاربرد تخته نقاشی : 

تخته نقاشی بر خلاف اسمش کاربرد های بسیار فراوانی دارد و فقط به نقاشی کردن محدود نمی شود . تخته نقاشی برای کودکان جنبه ی تفریحی و یا آموزشی دارد و یا در کلاس درس میتواند کاربرد آموزشی بسیار بالایی داشته باشد زیرا کودک بر روی آن باید چیزی را رسم کند و یا مسئله ای را حل کند . 

تخته نقاشی برای بزرگسالان کاربردی تفریحی و یا کاری دارد . مثلا شما اگر کافه رستوران دارید میتوانید با تهیه تخته نقاشی مدل کلبه منوی رستوران و یا کافه خود را درون آن بنویسید . و یا به صورت خلاقانه یک جمله ی مووثر و کاربردی بر روی بنویسید تا دیگران از آن استفاده کنند .  

اگر یک شرکت دارید و میخواهید اطلاع رسانی کنید مطلبی را به همکاران خود داشتن یک تخته نقاشی یا تابلو اعلانات بسیار مفید است زیرا به راحتی مطلب مورد نظر را بر روی آن اطلاع رسانی میکنید .