فیلتر


فیگور های فانتزی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

فیگور حیوانات فانتزی : 

معرفی حیوانات فانتزی : 

حیوانات فانتزی از دسته حیواناتی هستند که بسیار برای کودکان جذاب است زیرا فقط و فقط در قصه ها و یا کتاب داستان ها و یا فیلم و سریال میتوانند آنها را مشاهده کنند . 
این حیوانات معمولا دارای توانایی های خاصی هستند و برای کودکان خردسال و یا حتی بزرگسالان جذاب است . از جمله این حیوانات میتوان به اژدها و اسب های یونیکورن و کاراکتر های اساطیری اشاره کرد. 
مثلا اژدها توانایی آتش را دارند و از دهان خود آتش تولید میکنند که بسیار عجیب و خفن و جذاب است برای کودکان البته فقط برای داستان و قصه !! 
از جمله سریال هایی که میتوان اژدها را به خوبی در آن مشاهده کرد سریال بازی تاج و تخت است و همچنین فیلم هابیت میباشد . 
اسب یونیکورن یک اسب فانتزی است که در قصه ها میباشد و معمولا دارای رنگ , رنگین کمانی است و یک شاخ پیچ دار بر روی سر خود دارد . معمولا یونیکورن ها توانایی پرواز را نیز دارند . 
کودکان با آشنا شدن با این حیوانات میتوانند کلی داستان سرایی برای خود بکنند که در زمان کودکی امری بسیار مهم است. 

معرفی فیگور حیوانات فانتزی : 

حیوانات فانتزی در واقعیت هیچ وقت وجود نداشته و ندارند و برای همین کودکان عاشق این دسته از موجودات هستند . شما میتوانید با تهیه فیگور حیوانات فانتزی آنها را در دکور منزل و یا بازی کودکان در اختیار داشته باشید. برای کودکان بسیار این فیگور ها میتواند جذاب باشد زیرا در زمان رشد و خردسالی دیدن این حیوانات برای کودکان تعجب بر انگیز است و ذهن آنها را فعال میکند . بدین نحو که کودک از خود میپرسد نام این حیوانات خاص چیست ؟ چه میخورند ؟ کجا زندگی میکنند ؟ آیا در اطراف محل زندگی ما این حیوان زندگی میکند ؟ کودک در زمان بازی با خود و یا دوست خود شروع به معاشرت میکند و برای خود قصه سرایی میکنند وسناریو های مختلفی را بازی می کنند.
این سوالات همگی به رشد کودک افزایش فهم کودک از محیط زیست کمک میکند . 
فیگور های یوداتویز از برند معروف موجو دارای جزییات بسیار دقیقی است تا کودک به خوبی با شکل و ظاهر این حیوانات آشنا شود . همچنین شما میتوانید به همراه فیگور ها یک پد و یا کفپوش طرح دار تهیه کنید که بر روی این کفپوش کلی از محیط های زیست مختلف حیوانات قرار دارد و کودک در زمان بازی میتواند حیوانات مختلف را بر روی محل زیست آنها که بر روی کفپوش کشیده شده است قرار دهید .  

جنس فیگور حیوانات فانتزی : 

فیگور ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند از جمله میتوان به جنس پلاستیک فشرده و چوب و سنگ اشاره کرد . برای بازی کودکان چوبی و پلاستیکی توصیه میکنیم ولی چوبی معمولا دارای قیمت بالاتری نسبت به پلاستیکی است و همچنین دارای جزییات بسیار کمتری نسبت به پلاستیکی است و جنس پلاستیک به دلیل فرم پذیری بالا به راحتی به هر شکلی در تعدا بالا قابل تولید است و قیمت بسیار مناسب تری نیز دارد .  
جنس پلاستیک خود دارای کیفیت های مختلفی است که فیگور های یوداتویز از برند موجو فان بسیار با کیفیت و از پلاستیک درجه 1 و ضد حساسیت استفاده میکنند .  

رده سنی استفاده از فیگور حیوانات فانتزی  : 

فیگور حیوانات به دلیل سایز بزرگی که دارند در دهان کودک جا نمیشوند و کودک امکان خوردن و یا بلع این فیگور ها ندارد برای همین از 3 سالگی به بالا قابل استفاده است . و همچنین به دلیل کیفیت بالای این فیگور ها بزرگسالان نیز میتوانند این فیگور ها را در دکوراسیون خود داشته باشند . 
فیگور ها دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند و در صورت گم نشدن این فیگور ها , تا مدت زمان بسیار بسیار زیادی حتی شاید تا پایان عمر همراه شما و یا کودکان باشند .