فیلتر

فوتبال دستی-ایرهاکی-بیلیارد

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

در باره بازی ایرهاکی و میز ایرهاکی بیشتر بدانیم:

ایرهاکی چیست؟ ایرهاکی یک ورزش رومیزی شبیه به پینگ پونگ است که در آن دو بازیکن به عنوان رقیب رو بروی هم قرار می گیرند سعی می‌کنند با استفاده از دو دیسک دستی و یک توپ پلاستیکی سبک وزن، روی یک میز با اصطکاک کم به یکدیگر گل بزنند. (روی میز حفره هایی تعبیه شده که توسط پمپ باد، باد با فشار استاندارد به بیرون میاید )

 میز ایرهاکی دارای لبه های برجسته ای است که به دیسک اجازه حرکت در محوطه بازی را می دهد و سطح میز بسیار صاف و لغزنده است.(زیرا باد در آن جریان دارد) این باعث می‌شود که توپ به راحتی روی میز حرکت کند، که مشابه بازی هاکی روی یخ می باشد، شاید برای همین است که نام آن را ایرهاکی گذاشتند. (هاکی روی هوا)

آیا ایرهاکی یک ورزش است؟ بله، ایرهاکی یک ورزش حرفه ای است.

هدف از بازی ایرهاکی چیست؟ ایر هاکی ورزشی است که بین دو بازیکن رقیب انجام می شود که سعی می کنند با فرستادن توپ به دروازه حریف امتیاز بیشتری کسب کنند.

در ایرهاکی چه کسی برنده ست؟ هدف از ایرهاکی گل زدن به دروازه حریف است. هر بار که گل بزنید یک امتیاز دریافت می کنید. اولین نفری که به امتیاز 10 برسد برنده بازی است.

قیمت ایرهاکی چقدر است؟ قیمت میز ایرهاکی بستگی به ابعاد، پایه دار بودن یا بدون پایه بودن، ایرانی با خارجی بودن متفاوت است. که شما میتوانید قیمت مدل های متنوع ایرهاکی را در این یوداتویز صفحه ببینید.