فیلتر


ترامپولین حفاظ دار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع ترامپولین حفاظ دار خانگی، مهدکودکی، باشگاهی را با قیمت در یوداتویز ببینید. 

ابتدا از تعریف ترامپولین شروع می کنیم. آیا میدانید ترامپولین چیست؟

ترامپولین یا صفحه ی پرش یک وسیله بازی و ورزشی است که از یک اسکلت فلزی و یک صفحه که به وسیله تعداد زیادی فنر و یا کش بانجی حمایت میشوند ساخته شده. این صفحه پرش میتواند (دایره ای، مربعی و یا شش ضلعی) باشد و تحمل وزن از 70 کیلو تا 150 کیلوگرم و حتی بالاتر را دارند که با پریدن بر روی این صفحه به بالا پرت میشوید و لحظات بسیار جذابی را تجربه میکنید.

ترامپولین بسیار مفید برای سلامت جسمی میباشد و از آن چیزی که فکر میکنید نفس گیر تر است و عضله های پا و کمر شمارا به شدت درگیر و تقویت میکند و به نحوی که پیشنهاد ناسا برای والدینی که دوست دارند فرزندشان فضانورد شود این است که از ترامپولین استفاده کنند .

ترامپولین انواع متنوعی است که در این قسمت به معرفی انواع ترامپولین حفاظ دار می پردازیم

ترامپولین حفاظ دار دارای توری محافظ است که از پرت شدن کودکان و بزرگسالان به بیرون محافظت می کند.

ترامپولین حفاظ دار برای استفاده چه کسانی پیشنهاد می شود؟

ترامپولین حفاظ دار برای کودکان، افراد مبتدی که تجربه بازی با ترامپولین را نداشته اند، افرادی که دارای ضعف مهارت های حرکتی هستند و... پیشنهاد می شود.

به طور کلی کارشناسان یوداتویز پیشنهاد می کنند که برای امنیت بیشتر خود همیشه از ترامپولین حفاظدار یا همان ترامپولین توری دار استفاده کنید

جنس محافظ ترامپولین چیست؟

جنس محافظ ترامپولین معمولا از نوع توری پلاستیکی محکم و ضخیم است که مانع از پرت شدن کودک و یا فرد به بیرون از ترامپولین می شود.

توری های محفاظ به اسکلت های ترامپولین متصل هستند که این ستونک های فلزی معمولا با روکش فومی نرم پوشیده شده اند که در صورت برخورد باعث آسیب دیدگی نشوند.

معمولا ترامپولین های حفاظ دار این قابلیت را دارند که توری محافظ از بدنه جدا کنید و دوباره متصل کنید.

ترامپولین حفاظ دار چه سایز هایی دارد؟

ترامپولین حفاظ دار 1 متری (ترامپولین حفاظ دار یک متری) ، ترامپولین حفاظ دار 120 سانتی متری، ترامپولین حفاظ دار 140 سانتی متری، ترامپولین حفاظ دار 180 سانتی متری ، ترامپولین حفاظ دار 2 متری (ترامپولین حفاظ دار دو متری)، ترامپولین حفاظ دار 2.5 متری، ترامپولین حفاظ دار 3 متری(ترامپولین حفاظ دار سه متری) ، ترامپولین حفاظ دار 4 متری (ترامپولین حفاظ دار چهار متری)  و...

ترامپولین حفاظ دار بسته به محیطی که در آن قرار می گیرند نیز انواع مختلفی دارند:

ترامپولین حفاظ دار فضای باز، ترامپولین حفاظ دار باغی، ترامپولین حفاظ دار ویلایی،  ترامپولین حفاظ دار خانگی، ترامپولین حفاظ دار آپارتمانی،

ترامپولین های حفاظ داری که در فضای باز قرار می گیرند باید دارای سقف یا سایبان باشند تا از تابش نور خورشید، برف و باران و... در امان باشند.

انواع ترامپولین حفاظ دار از نظر کشسانی به دو دسته تبدیل می شوند.

ترامپولین حفاظدار فنری و ترامپولین حفاظدار با کش بانجی

ترامپولین حفاظدار فنری: معمولا در ترامپولین های سایز بزرگ از فنر استفاده می کنند زیرا باید تحمل وزن بیشتری را دارا باشند.

ترامپولین حفاظدار کشی: معمولا در ترامپولین های سایز کوچکتر و یا ترامپولین های باشگاهی از کش بانجی استفاده می کنند تا کودکان و ورزشکاران با فشار کمتر پرش بیشتری را احساس کنند.

شما می توانید بیشترین تنوع ترامپولین حفاظ دار کودک و ترامپولین حفاظ دار بزرگسال را در یوداتویز مشاهده کنید.

برای خرید ترامپولین حفاظدار بچه گانه اگر نیاز به مشاوره داشتید با شماره ی درج شده تماس بگیرید 09196106004