فیلتر

سازه های فومی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع تجهیزات فومی مهد کودکی و وسایل فومی خانه بازی را در یوداتویز تهیه کنید. یوداتویز تولید کننده ی تخصصی سازه های فومی در ایران میباشد که در ابعاد و سایز های گوناگون برای مجموعه ی بازی و تفریحی و پارک ها و ... 
اگر هم طرحی دیگه ای در ذهن شماست، عکس اون رو به واتساپ 09196106004 ارسال کنید تا ما اون رو با ارزان ترین قیمت و بهترین جنس و کوتاه ترین زمان برای شما تولید کنیم.

**تولید وسایل فومی با ارزان ترین قیمت، بهترین متریال و  تحویل در کوتاه ترین زمان**

سازه فومی مدل U سازه فومی مدل U

سازه فومی مدل U

2,700,000 تومان
1 2

سازه فومی

معرفی سازه فومی

سازه فومی شامل لوازم هندسی با روکش فوم هستند که کودکان میتوانند این سازه ها را در کنار یکدیگر و یا بر رو یکدیگر قرار می دهند و از روی سازه های فومی یا داخل و یا زیر سازه ی فومی عبور کنند. بازی با سازه های فومی فواید گوناگونی برای کودکان دارد که در رشد و شکوفایی کودک نقش موثری دارند. 

کودکان زمانی که در خانه هستند دوست دارند بالشت و متکا و پتو و کوسن .... را بر روی یکدیگر قرار دهند و اشکال مختلفی بسازند و سعی میکنند از این چیزی که درست کردند عبور کنند و یا بروند داخلش ..این نیاز کودکان از کنجکاوی و انرژی کودکان میباشد که دوست دارند هر چیزی را دست بزنند و یا تکان دهند و سعی کنند شکل مورد نظر خورد را درست کنند که اغلب ممکن است با خرابکاری همراه باشد. سازه های فومی این نیاز کودکان را پوشش میدهد و به دلیل ایمنی بالایی که دارند هیچ خطری کودک را تهدید نمی کند. 

انواع سازه فومی 

سازه های فومی هیچ محدودیتی ندارند و هر طور که شما بخواهید و نیاز داشته باشید برای شما تهیه و ساخته می شود. سازه های فومی دارای تنوع نا محدودی هستند و هر شکلی که تصور کنید را میتوانید بسازید. شما میتوانید یک مسیر پر از چالش برای کودکان ترتیب ببینید و از کودکان بخواهید از این مسیر عبور کنند. عبور از مسیر فومی برای کودکان فوایدی چون تقویت عصب و عضله می شود و همچنین هوش هندسی کودک را تقویت می کند. 

سازه ی استخر توپ فومی 

سازه ی فومی هیچ محدودیتی برای ساخت ندارد برای همین شما میتوانید استخر توپ و حتی استخر شن مجموعه ی خود را با فوم بسازید . سازه ی فومی به دلیل نوع ساخت دارای استحکام بیشتری است و به دلیل نرمی که دارد برای کودکان بسیار خوش آیند است. ابعاد استخر توپ فومی بنا به شفارش مشتری ساخته می شود. 

مسیر های چالشی از جنس فومی

شما می توانید برای تقویت مهارت حرکتی و تقویت عصب-عضله کودک یک مسیر چالشی از جنس فوم بسازید که نیاز باشد کودک در طول مسیر به بالا برود و یا مجبور باشد بخزد و حتی از یک مسیر تعادلی عبور کند . این نوع بازی های فومی بسیار در مهارت های رشدی و حرکتی کودک تاثیر مثبتی دارد.

تجهیزات فومی خانه بازی

فواید استفاده از سازه فومی در مهد کودک و خانه بازی

  1.  تقویت مهارت های حرکتی : مهارت های حرکتی مانند راه رفتن، دویدن و پریدن را توسعه میدهد
  2. افزایش قدرت تصمیم گیری: بچه ها در طول مسیر ، با چندین مسیر، چالش های مبتنی بر تصمیم و معماها مواجه می شوند.
  3. آموزش همکاری و کار گروهی: بچه ها نه تنها مهارت های اجتماعی را یاد می گیرند بلکه نحوه کار و بازی با یکدیگر رو می آموزند
  4. حل مساله: بچه ها در طول مسیر در برخورد با موانع نیاز به ابتکار و پیدا کردن راه حل برای حل اونها هستند
  5. تقویت هوش فضایی : در زمانیکه می خزند، می پرند، می دوند آگاهی فضایی را یاد می گیرند

چرا باید سازه فومی بخریم؟

سازه های فومی محیطی ایمن و سرگرم کننده را برای کودکان خردسال فراهم می کند. بالش، بالشتک ,کانال و تونل ، اکتشاف ، خلاقیت ، برنامه ریزی برای بازی بعدی و ... این سازه ها به دلیل خصوصیت ذاتی که جنس فوم دارد بسیار شکل پذیر و نرم و ایمن میباشند که در اکثر بازی های کودکان و حتی کلاس های ورزشی از جمله ژیمناستیک و دوره های درمانی مانند فیزیوتراپی کاربرد فراوان دارد. سازه فومی حتی در نمایش های مختلف و تئاتر کاربرد فراوان دارد.

برای همین هنوز هیچ جایگزینی برای آنها پیدا نشده.

سازه های فومی کجا کاربرد دارد؟

سازه های فومی در کلاسهای درس ، اتاقهای حسی ، سالنهای ورزشی ، کلینیکها ، پیش دبستانی ها یا خانه ها قابل استفاده است.

اگر دوست دارید یک سازه فومی برای مجموعه بازی یا خانه خود بردارید، متنوع ترین سازه های فومی را میتوانید در یوداتویز ببینید.

تجهیزات فومی مهد کودک

اگر برای خرید تجهیزات فومی مهد کودک یا وسایل فومی خانه بازی نیاز به مشاوره داشتید با کارشناسان یوداتویز تماس بگیرید