فیلتر


فیگور حیوانات ما قبل تاریخ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

در این صفحه انواع فیگور دایناسور اسباب بازی، فیگور دایناسور بزرگ، فیگور دایناسور پرنده، فیگور دایناسور دریایی، فیگور دایناسورزر تی رکس و... را مشاهده می کنید

1 2

فیگور حیوانات ما قبل تاریخ 

معرفی حیوانات ما قبل تاریخ : 

حیوانات ما قبل تاریخ از جذابیت خاصی بر خوردار هستند زیرا دارای ظاهر و ویژگی های منحصر به فردی بوده اند که برای همه ی انسان ها جذاب بوده است. شاید اولین باری که این حیوانات به خوبی نشان داده شده اند در فیلم پارک ژوراسیک ساخته ی استیون اسپیلبرگ بوده است که در زمان خودش بسیار محبوب شده بود زیرا این حیوانات را بسیار با جزییات به نمایش گذاشته بود. از همان زمان این حیوانات در بین کودکان و حتی بزرگسالان بسیار محبوب شده بود زیرا دایناسوری مانند تی رکس ( T-REX) که دومین گوشت خوار بزرگ کره ی زمین در زمان ژوراسیک بوده است از جذابیت و محبوبیت خاصی بین کودکان و نو جوانان بر خوردار بوده است . یا دایناسور براکیوساروس که بزرگرتین دایناسور تاریخ میباشد از ظاهری جذاب بر خوردار بود زیار دارای گردن دارازی بود و در عین حال این دایناسور عظیم الجثه فقط گیاه خوار بوده است و گونه ی بالغ این دایناسور تقریبا شکار نمیشد برای همین فسیل های بسیار خوبی از این دایناسور ماقبل تاریخ در زمین کشف شه است. 

دانستن حیوانات و نحوه ی زیست این حیوانات ماقبل تاریخ برای کودکان میتواند بسیار مفید باشد زیرا به درک بهتری از جهان پیرامون خود می رسند و این دانش را می آموزند که در پیش از حیات و زیست انسان ها حیواناتی بسیار عظیم الجثه می زیسته اند که دارای خصوصیت های مختلفی بوده اند که بسیار برای کودکان و انسان ها که این حیوانات را ندیده اند جذاب و آموزنده میباشد. 


معرفی فیگور دایناسور ها : 

فیگور حیوانات ماقبل تاریخ با جزییات بسیار دقیق و کیفیت ساخت بالا این دانش مهم را به کودکان و یا بزرگسالان منتقل میکند. شما میتوانید با هر سنی و بر اساس علاقه خود این فیگور ها را تهیه کنید و در دکور و یا قفسه خود به صورت کلکسیونی جمع کنید تا هر زمان خواستید این مجموعه جذاب را تماشا کنید و لذت ببرید. همانطور که میدانید دایناسور ها دارای تنوع و سایز های بسیار گوناگونی بوده اند . همچنین برای کودکان می توانید فیگور حیوانات را تهیه کنید تا علاوه بر بازی کردن نام آنها را یاد بگیرند و به فهم بهتری از محیط پیرامون خود برسند.  

فیگور های ماقبل تاریخی که میتوانید از یوداتویز تهیه کنید شامل انواع دایناسور گوشت خوار و گیاه خوار میباشد که خود دارای تنوع بسیار زیادی هستند. از جمله دایناسور های گوشت خوار زمان ژوراسیک میتوان به : تیراناساروس رکس , تی رکس , اسپینوسور , اسپینوساروس , الوساروس , بارونیکس , ولوسیراپتور , گیگاناتوساروس و ... اشاره کرد که همگی دارای دندان های بسیار زیاد و تیز بوده اند که به راحتی میتوانستند گوشت شکار را بکنند .

وهمچنین از جمله دایناسور های گیاه خوار میتوان به : استگوساروس , برکیوساروس , آنکیلوساروس , دیپلودوکوس , تریسراتوپس و مانچوروساروس و ... میباشند . 

کودک با داشتن هر یک از این فیگور ها میتواند نام این دایناسور ها را یاد بگیرد و در افزایش آگاهی کودک بسیار موثر است . 

انواع فیگور ها :

فیگور ها به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند : اکشن فیگور ها و فیگور ها 

اکشن فیگور ها معمولا به فیگور های کاراکتر های انسانی میگویند که اقلب معروف و محبوب هستند مانند اکشن فیگور بتمن و یا سوپر من و یا اسپایدرمن و یا کاراکتر های کارتنی یا غیره میباشند . 

فیگور ها شامل انواع حیوانات و یا آدمک ها و یا کاراکتر های مشهور میباشد که دارای گروه های زیادی میباشند . فیگور های حیوانات را از برند معروف موجو میتوانید از یوداتویز تهیه کنید . 

جنس فیگور ها : 

فیگور ها دارای جنس های متنوعی هستند ولی امروزه در صنعت اسباب بازی معمولا از پلاستیک استفاده میشود زیرا دارای شکل پذیری بیشتری نسبت به چوب و یا سنگ هستند و همچنین در پلاستیک جزییات با دقت بالا نمایان است و همچنین دارای جنس سبک تری نیز میباشند . البته پلاستیک خود در درجه بندی های مختلفی تولید میشود که برند موجو در پلاستیک درجه 1 و ضد حساسیت استفاده میکند که هم در دکور قابل استفاده باشد و هم برای بازی کودکان سالم و بی خطر باشد .