فیلتر


ترامپولین بزرگسال

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انواع ترامپولین بزرگسال، ترامپولین خانگی، ترامپولین فضای باز را در این صفحه ببینید.

1 2

ترامپولین بزرگسالان مدلهای متنوع در سایز بندی و تحمل وزن های متفاوت دارند

شما در هنگام انتخاب ترامپولین بزرگسالان باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1-ترامپولین حفاظ دار یا ترامپولین بدون حفاظ
اگر در استفاده از ترامپولین مهارت دارید ترامپولین بدون حفاظ برای شما انتخاب خوبی است ولی اگر تجربه بازی با ترامپولین را ندارید و حفظ امنیت خود و کاربران برای شما در اولیت هست مدلهای حفاظ دار بهترین پیشنهاد برای شما هستند.

2-اندازه
قرار است چند نفر از ترامپولین استفاده کنند؟ 
اگر تعداد نفراتی که میخواهند از ترامپولین بزرگسال استفاده کنند 2 نفر است بهتر است از ترامپولین 2 متری یوداتویز و اگر بیش از 2 نفر است باید از بین ترامپولین قطر 2.5 و 3 و 4 متر ترامپولین بزرگ خود را انتخاب کنید. (در نظر داشته باشید ترامپولین دو نفره و ترامپولین سه نفره در تحمل وزن، قطر و قیمت باهم متفاوت اند)

3-تحمل وزن:
مدلهای مختلف ترامپولین بزرگسالان دارای تحمل وزن های متفاوتی هست. برای همین لازم است به صورت تقریبی وزن افرادی که قرار است از ترامپولین استفاده کنند را به خوبی بدانید تا بتوانید ترامپولین با تحمل وزن مناسب بخرید. ترامپولین مخصوص نوجوانان و بزرگسالان معمولا تحمل وزن بالای 100 کیلوگرم را دارد.

4-محل قرار گیری ترامپولین
اگر ترامپولین بزرگسال برای خانه و آپارتمان میخواهید مدلهای بدون سایبان را انتخاب کنید. ولی اگر ترامپولین فضای باز میخواهید از مدل ترامپولین سایبان دار استفاده کنید.

ترامپولین هایی که در این صفحه دیدید هر کدام میتواند انتخاب مناسب برای مکان های زیر باشد
ترامپولین پارکی، ترامپولین مهد کودکی، ترامپولین برای خانه بازی، ترامپولین خانگی، ترامپولین ویلا، ترامپولین باغ، ترامپولین فضای باز و....