فیلتر


فیگور حیوانات وحشی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 4

فیگور حیوانات وحشی 

انواع فیگور گربه سانان

معرفی حیوانات وحشی

منظور از حیوانات وحشی تمامی حیواناتی را میگوییم که قالیت رام شدن را ندارند و یا در محیطی زندگی میکنند که انسان توان زندگی در آن را ندارد و همچنین بر عکس . که میتوانند شامل لاک پشت های اقیانوسی و یا پرندگان مهاجر و یا خرس ها و گربه سانانانی مانند شیر و ببر و یوزپلنگ و .. و همچنین فیل و فوک و شیر دریایی و انواع ماهی ها میباشد . این حیوانات فقط در حیات وحش و زیستگاه های طبیعی خود میتوانند زندگی کنند . این دسته بندی شامل طیف بسیار بسیار زیادی از حیوانات میباشد که بسیار خاص و منحصر به فرد هستند. 

دانستن نحوه ی زیست این حیوانات بسیار در رشد و آگاهی کودکان موثر است و کودکان از زمان خردسالی در حالی که بازی میکنند این حیوانات را می شناسند و زیست گاه و نحوه ی زندگی این حیوانات را می آموزند . 

فیگور حیوانات وحشی

معرفی فیگور حیوانات وحشی

فیگور حیوانات وحشی شامل تمامی حیواناتی است که در بالا توضیح دادیم یعنی حیواناتی که قابلیت رام شدن توسط انسان را ندارند و باید در زیست گاه طبیعی خود زندگی کنند. فیگور این حوانات تماما در فروشگاه اینترنتی و فیزیکی یوداتویز موجود میباشد که به راحتی میتوانید برای دکور و یا کلکسیون و یا بازی کودکان تهیه کنید . 
فیگور حیوانات وحشی دارای تنوع گسترده است که شامل : انواع گرگ ها , انواع گربه سانان , کرگردن ها , انواع میمون ها , انواع گوریل ها , گورخر ها, اسب آبی , انواع فیل ها , زرافه ها , انواع قوچ ها , انواع خزندگان , انواع خرس ها , کانگورو , کوالا و  انواع پرندگان ..... میباشد که شما بر حسب علاقه و یا گروه خاصی از حیوانات وحشی فیگور های مربوط آنها را تهیه کنید . 

فیگور انواع فیل ها و ماموت ها

نحوه ی بازی با فیگور حیوانات وحشی

شما میتوانید انواع فیگور حیوانات وحشی را در فروشگاه یوداتویز به همراه یک فرش بازی تهیه کنید که بر روی این فرش بازی نقشه جاهای مختلفی از زیستگاهای حیوانات را مشاهده کنید و از کودک خردسال بخواهید حیوانات را بر اساس زیستگاه آنها بر روی قسمت مورد نظر و صحیح در فرش بازی قرار دهد. و همچنین با تخیلات خود به بازی بر روی این فرش بازی بپردازند. البته تهیه این فرش بازی اصلا الزامی نیست و کودک میتواند بدون این فرش بازی هم با این فیگور های به بازی بپردازد و تخیلات خود را به کار بیاندازد و حیوانات مختلف را مشاهده کند و برای خود داستان پردازی کند که این بازی ها در رشد کودک بسیار موثر هستند .

جنس فیگور های حیوانات وحشی : 

فیگور حیوانات به صورت کلی از جنس پلاستیک محکم هستند و در موادی میتوانید از جنس چوب نیز تهیه کنید . 
جنس های پلاستیکی دارای کیفیت های گوناگونی هستند که از یوداتویز میتوانید بهترین کیفیت و جنس را تهیه کنید و با خیال راحت به کودک بدهید تا بازی کند و نگران حساسیت و آلودگی پلاستیک میز اصلا نباشید.