فیلتر


فیگور حیوانات مزرعه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3

فیگور حیوانات مزرعه 

معرفی حیوانات مزرعه  : 

حیوانات مزرعه به مجموعه حیوانات اهلی گفته میشود که توان زندگی در کنار انسان را دارند و یا به غیر از در کنار انسان بودن توان زندگی در محیط دیگری را ندارند . این حیوانات برای انسان ها نیز مفید و حیاتی هستند زیرا یا غذای مورد نظر ما را فراهم میکنند و یا به بهتر زندگی کردن ما به ما کمک میکنند . 
این حیوانات شامل مرغ و خروس , اسب و الاغ , گاو و گوساله , سگ , خوک , گربه ها , انواع پرنده ها و .. میباشد . به طور مثال وجود گاو و گوسفند برای حیات و ادامه زیست انسان ها بسیار حیاتی است زیرا گوشت و شیر و پوست مورد نیاز انسان را تامین میکنند و یا مرغ و خروس گوشت و تخم مرغ مورد نظر انسان را فراهم میکنند و که برای رشد انسان ها بسیار حیاتی است . 
وجود سگ که بسیار در زندگی انسان مهم است زیرا از قدیم نگهبان انسان و یا مجموعه بوده است و یاری رسان چوپانان بوده است و وجودش بسیار برای هر مجموعه ای حیاطی است علاوه بر آن حیوانات باهوشی هستند و فرمان انسان را به خوبی انجام میدهند . 

معرفی فیگور حیوانات مزرعه : 

دیدن حیوانات مزرعه بسیار آسان است و حتما کودکان از زمان کودکی میتوانند این حیوانات را به راحتی مشاده کنند . شما میتوانید با تهیه فیگور حیوانات مزرعه آنها را در دکور منزل و یا بازی کودکان در اختیار داشته باشید. برای کودکان بسیار این فیگور ها میتواند جذاب باشد زیرا در زمان رشد و خردسالی دیدن این حیوانات برای کودکان تعجب بر انگیز است و ذهن آنها را فعال میکند . بدین نحو که کودک از خود میپرسد نام این حیوانات خاص چیست ؟ چه میخورند ؟ کجا زندگی میکنند ؟ آیا در اطراف محل زندگی ما این حیوان زندگی میکند ؟ مزرعه چیست ؟ حیوان اهلی چیست ؟ چه فرقی بین حیوانات اهلی و وحشی وجود دارد ؟ 
این سوالات همگی به رشد کودک افزایش فهم کودک از محیط زیست کمک میکند . 
فیگور های یوداتویز از برند معروف موجو دارای جزییات بسیار دقیقی است تا کودک به خوبی با شکل و ظاهر این حیوانات آشنا شود . همچنین شما میتوانید به همراه فیگور ها یک پد و یا کفپوش طرح دار تهیه کنید که بر روی این کفپوش کلی از محیط های زیست مختلف حیوانات قرار دارد و کودک در زمان بازی میتواند حیوانات مختلف را بر روی محل زیست آنها که بر روی کفپوش کشیده شده است قرار دهید .  

جنس فیگور حیوانات :

فیگور ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند از جمله میتوان به جنس پلاستیک فشرده و چوب و سنگ اشاره کرد . برای بازی کودکان چوبی و پلاستیکی توصیه میکنیم ولی چوبی معمولا دارای قیمت بالاتری نسبت به پلاستیکی است و همچنین دارای جزییات بسیار کمتری نسبت به پلاستیکی است و جنس پلاستیک به دلیل فرم پذیری بالا به راحتی به هر شکلی در تعدا بالا قابل تولید است و قیمت بسیار مناسب تری نیز دارد .  
جنس پلاستیک خود دارای کیفیت های مختلفی است که فیگور های یوداتویز از برند موجو فان بسیار با کیفیت و از پلاستیک درجه 1 و ضد حساسیت استفاده میکنند .  

رده سنی استفاده از فیگور حیوانات  : 

فیگور حیوانات به دلیل سایز بزرگی که دارند در دهان کودک جا نمیشوند و کودک امکان خوردن و یا بلع این فیگور ها ندارد برای همین از 3 سالگی به بالا قابل استفاده است . و همچنین به دلیل کیفیت بالای این فیگور ها بزرگسالان نیز میتوانند این فیگور ها را در دکوراسیون خود داشته باشند . 
فیگور ها دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند و در صورت گم نشدن این فیگور ها , تا مدت زمان بسیار بسیار زیادی حتی شاید تا پایان عمر همراه شما و یا کودکان باشند .