فیلتر


اسباب بازی پزشکی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
کیف پزشکی

کیف پزشکی

ناموجود

اسباب بازی پزشکی کودک

اسباب بازی پزشکی شامل وسایل پزشکی پلاستیکی و یا وسایل پزشکی چوبی مشابه لوازم پزشکی واقعی میباشد که کاملا ایمن و بدون خطر ساخته شده اند تا کودکان در محیطی ایمن با اسباب بازی های جذاب خود به بازی بپردازند و در زمان بازی با لوازم پزشکی و کارکرد آنها آشنا شوند.

اسباب بازی در رشد و شکوفایی کودک بسیار تاثیر گذار است و اگر والدین هوشیارانه و با مشورت از مشاور اسباب بازی های مناسب برای کودک خود تهیه کنند میتوانند کودک را در مسیر صحیح و بهتر رشد و دانش قرار دهند.

اسباب بازی ها اولین معلمان کودک هستند زیرا کودک در مهمترین دوران رشد بیشتر زمان خود را با اسباب بازی هایش مشغول بازی است و دنیای کودکی خود را می سازد.

اسباب بازی پزشکی چیست ؟

اسباب بازی پزشکی شامل یک سری لوازم دکتر بازی با طرح ست پزشکی واقعی اما کودکانه است که مشابه با لوازم پزشکی واقعی ساخته شده اند و برای آشنایی کودک و کمک به بازی بهتر و واقعی تر کودک کاربرد دارند و بسیار جنبه ی آموزشی و تربیتی نیز دارند. اسباب بازی پزشکی برای کودکان بسیار جذاب است زیرا لوازم پزشکی بسیار خاص و کم یاب هستند و حتی بزرگسالان نیز با دیدن لوازم اسباب بازی پزشکی کودک وسوسه میشوند کمی با اسباب بازی ور بروند و از کارکردش سر در بیارن.

از نکات مهم اسباب بازی پزشکی کودک دقیقا همین آشنایی و شناخت لوازم پزشکی است تا فرزند شما از زمان خردسالی با لوازم مهم دکتری آشنا شوند و شاید علاقمند شدند و همین مسیر را تا تبدیل شدن به یک چهره مفید برای جامعه طی کنند.

اسباب بازی پزشکی کودکان، انواع مختلفی دارد، مانند یونیت دندانپزشکی کودک، تخت پزشکی کودک، کیف پزشکی کودک و کلی لوازم ریز و درشت پزشکی مانند : گوشی پزشکی اسباب بازی و طب سنج و فشار سنج و آمپول اسباب بازی و ... میباشد.

اسباب بازی پزشکی چوبی یا اسباب بازی پزشکی پلاستیکی؟

اسباب بازی پزشکی کودک معمولا از 2 جنس پلاستیک و چوب در بازار پیدا می شود.

اسباب بازی پزشکی پلاستیکی عموما دوام مناسبی دارند(سالها کودک می تواند از آن استفاده کند) و قیمت مناسبی دارند. در مقابل اسباب بازی چوبی نیز دارای دوام و مقاومت خوبی هستند ولی معمولا اندکی سنگین تر از اسباب بازی های پلاستیکی هستند. اسباب بازی چوبی به دلیل داشتن عنصر طبیعی چوب، حس خوبی به کودک منتقل میکند و اخیرا اثبات شده است که دست زدن به چوب استرس انسان را کم میکند. اسباب بازی چوبی پزشکی جنبه ی دکوری نیز دارد و فضای اتاق و یا محیط بازی را جذابتر میکند و حس کلاسیک و لوکسی به فضا میدهد.

اسباب بازی پزشکی کودک را میتوانید هم از جنس چوب و هم از چنس پلاستیک از سایت یوداتویز تهیه کنید .

وسایل پزشکی اسباب بازی برای چه سنی مناسب است؟

وسایل پزشکی اسباب بازی کودک بهتر است که از حدود 3 سال به بالا در اختیار کودک قرار بگیرد تا کودک درک درستی از اسباب بازی و وسایل بازی و شغل پزشکی پیدا کند.

به طورکلی وسایل پزشکی اسباب بازی و اسباب بازی مشاغل مناسب کودکان 3 الی 10 سال میباشد و بسته به سن کودک مدل مورد نظر خود را میتوانید تهیه کنید.

برای سنین پایین بهتر است از مدل های کیفی و ساده استفاده کنید تا کودک گیج نشود و از بازی و وسایل پزشکی اسباب بازی خود درک درستی داشته باشد. برای سنین بالاتر میتوانید از ست های حرفه ای تر و بزرگتر استفاده کنید تا کودک بازی های پیچیده تری انجام دهد و لذت بیشتری ببرد.

اسباب بازی های مشاغل و وسایل پزشکی اسباب بازی اگر به درستی استفاده شود میتواند کودک شمارا مشتاق این شغل و حرفه کند و اگر هم پزشک نشد حداقل شناخت بهتری از وسایل پیدا میکند.

تخت پزشکی کودک خانه بازی : (بازی مشاغل)

بازی مشاغل در خانه بازی ها بسیار پر طرفدار است و شما نمی توانید بدون تخت پزشکی کودک، خانه بازی جذابی داشته باشید. بچه ها عاشق این هستند که عروسک خود را روی تخت پزشکی چوبی بگزارن و شروع با دکتر بازی کنند.علاوه بر تخت پزشکی چوبی که با خود مانیتور و وسایل پزشکی اسباب بازی به همراه داره در یوداتویز ما یونیت دندانپزشکی چوبی یا همون تخت دندانپزشکی با میز دندانپزشکی چوبی کودکانه را نیز موجود داریم. با این وسایل خانه بازی یا پارک بازی متفاوت و جذابی داشته باشید

فواید بازی با اسباب بازی پزشکی:

اسباب بازی بازی پزشکی که در این مقاله داریم دربارش بحث میکنیم فواید بی شماری برای کودکان دارد که مواردی رو برای شما شرح میدهیم :

-اسباب بازی اولین معلم کودک است.

-اسباب بازی پزشکی باعث شناخت بیشتر کودک از وسایل پزشکی و نحوه ی کارکرد آنها میشود که در رشد و آموزش کودک مفید است.

- خرید اسباب بازی پزشکی برای کودکان باعث افزایش اعتماد به نفس و قدرت تصمیم گیری بهتر کودکان میشود.

-اسباب بازی پزکی باعث افزایش تعامل کودکان میشود. کودک در هنگام بازی با اسباب بازی پزشکی با کودکان دیگر به تعامل میپردازد و همین خود باعث افزایش روابط اجتماعی و اعتماد به نفس کودک میشود.

-خیلی از کودکان گوشه گیر هستند و علاقه ای به بازی جمعی ندارند ولی با بازی های مشاغل مخصوصا بازی پزشکی و یا دکتر بازی کودکان مجبورند با هم به گفتگو بپردازند

-والدین میتوانند با تهیه اسباب بازی های مناسب و بر اساس شغل های مختلف کودکان را آموزش دهند تا در آینده با فکر باز تر و شناخت بهتر تصمیم بگیرند.

-از دیگر فواید بازی با اسباب بازی پزشکی این است که کودکان وقتی با وسایل پزشکی آشنا هستند و بازی کرده اند دیگر ترسی از مراجعه به پزشک ندارند.

در کشور عزیزمون ایران هم مشکلات پرشکی وجود دارد و هزینه ی درمان بسیار بالاست شاید با خرید این اسباب بازی ها نسل جدیدی از پزشکان متعهد آموزش دهیم که شرایط را برای ایران بهتر و بهتر کنند. 

بازی با اسباب بازی پزشکی و کشف استعداد

اسباب بازی پزشکی و یا اسباب بازی های مشاغل دیگر باعث میشود والدین در زمانی خردسالی علاقه کودک را متوجه شوند. شما با تهیه چندین اسباب بازی مشاغل کودکان آنها را سرگرم بازی میکنید ولی بعد از مدت کوتاهی کودکان به یکی یا دو تا اسباب بازی علاقه بیشتری نشان میدهند و وقت بیشتری را با آن میگذرانند. اینجا والدین با تدبیر و تصمیم درست و در ادامه آن میتوانند با برنامه ریزی درست و بازی های هدفمند و آموزش پیشرفته کودک را به یک فرد مفید در جامعه که در زمینه پزشکی و یا مهندسی فعال هستند تبدیل کنند.

کودکان امروز بسیار کنجکاو تر از نسل های قبل خود هستند و بسیار پرسشگر درباره ی اتفاق های اطراف خود والدین می توانند با تدبیر و تهیه اسباب بازی های درست مانند اسباب بازی پزشکی و یا اسباب بازی مهندسی و .. کودک را در مسیر انتخاب مسیر صحیح و روشن قرار دهند.

 

تنوع در اسباب بازی پزشکی

اسباب بازی پزشکی علاوه بر مدل های شکلی متفاوت که بالاتر توضیح دادیم مانند مدل کیفی و میزی و ... مدل های دیگری نیز داریم که اساسا تخصص مشخصی را در پزشکی پوشش میدهند مانند ست دندانپزشکی اسباب بازی (ست دندانپزکی چوبی) و یا ست چشم پزشکی و ست جراحی و ...

ست دندان پزشکی بسیار جنبه ی آموزشی برای کودک دارد و میتواند کودک را از خردسالی با دندان و نحوه ی مراقبت از آن آشنا کنید.