فیلتر

پلاسماکار و لوپ کار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

پاسخ به سوالات متداول شما:

لوپکار چیست ؟ 

loopcar یک شگفتی مکانیکی است که با مهار نیروهای طبیعی اینرسی، نیروی گریز از مرکز، گرانش و اصطکاک، از بی پایان ترین منابع انرژی، یعنی نیروی بچه استفاده می کند. کار کردن با آن بسیار آسان است. تنها چیزی که به آن نیاز دارد یک راننده و یک سطح صاف و صاف است. لوپکار برای بزرگسالان نیز مناسب است.

لوپکار و پلاسماکار هر دو از اسباببازی های جدید و سوار شدنی میباشند که بدون پدال و یا موتور حرکت میکنند . شاید از خودتون بپرسید چجوری چنین چیزی امکان پذیر است ؟ این دقیقا دلیل خاص بودن لوپکار است . لوپکار به نحوی طراحی شده است تا با سوار شدن بر آن و با چپ و راست کردن فرمان رو به جلو و یا عقب حرکت می کند . 

لوپکار چگونه حرکت میکند ؟ 

لوپکار در ظاهر شبیه یک ماشین فضایی میباشد و ممکن است در ابتدا از خود بپرسید نحوه ی راندن و به حرکت درآمدن این ماشین چگونه است ؟ لوپ کار دارای طراحی خاص و ایرودینامیکی است به نحوی که شما یا فرزندتان روی اوپ کار مینشیند و پاهای خود را در محل مورد نظر که جای پا دارد قرار میدهد و سپس فرمان های پروانه ای شکل لوپ کار را در دست گرفته و سپس شروع به چپ و راست کردن فرمان لوپکار کنید و در کمال شگفتی خواهید دید که لوپکار کم کم شروع به حرکت میکند !!! فقط و فقط با چپ و راست کردن فرمان !
لوپ کار را بهتر است در سطوح صاف استفاده کنید تا به حداکثر سرعت برسید.

لوپکار کجاها قابل استفاده است ؟  

لوپکار یک اسباب بازی خاص است و میتواند یک هدیه بسیار خاص و ماندنی برای فرزند شما و یا کودکی که میخواهید بهش هدیه دهید باشد. لوپکار را میتوان در پارکینگ خانه و یا حیاط منزل و یا آسفالت کوچه و محله خود بازی کرد و همچنین لوپکار یک کاربرد فراوان دارد و آن هم استفاده در خانه بازی و مهد کودک و خانه مشاغل است .
شما اگر خانه بازی و یا خانه مشاغل دارید میتوانید با تهیه تعدادی لوپ کار بچه ها را حسابی سرگرم کنید و بزارید با هم رقابت کنند و از بازی لذت ببرند .

پلاسماکار بهتره یا لوپ کار؟
شما همراهان عزیز یوداتویز هر دو محصول را میتوانید در فروشگاه اسباب بازی یوداتویز تهیه کنید. لازم به ذکر است که هر دو برند کاملا یکی هستند و فقط در رنگبندی متفاوت هستن . 

هر دو محصول دارای کیفیت یکسانی هستند و دارای تحمل وزن 100 کیلوگرم هستند . 

پلاسماکار و لوپ کار گارانتی دارن؟

برند لوپکار دارای گارانتی پس از فروش است و شما عزیزان هر زمان نیاز به قطعه ای داشتید میتوانید با هماهنگی با فروشگاه یوداتویز آن را تهیه کنید . 
متاسفانه پلاسماکار دارای گارانتی نیست.

لوپ کار اصلی یا پلاسماکار اصلی دارید؟
هر دو برند در چین تولید میشوند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و لازم به ذکر است تمامی لوپکار ها و پلاسماکار های جهان در چین تولید میشوند . 

یوداتویز کدام را پیشنهاد می کند؟
با توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش ما به شما لوپکار را پیشنهاد میکنیم و همچنین لوپکار دارای کارتن و بسته بندی است و پلاسماکار فاقد چنین شرایطی است . 

 روی سطوحی مثل سرامیک و پارکت، آسفالت حرکت میکنه؟
بله روی تمام سطوح هموار مانند سنگ و سرامیک و آسفالت و سطوح سنگی حرکت می کنه فقط کافیه سنگلاخ و ناهموار نباشه.

چرخ های چراغ دار، قابلیت تعویض led یا باتری رو دارن یا بعد یه مدت از کار میفتن؟
چرخ ها بدون باتری و فقط با انرژی الکتریکی که از حرکت چرخ ها تولید می شود، کار می کنن. بالطبع هرچقدر چرخ سریعتر بچرخه، نور بیشتری تولید می شه. بنابراین بدون نیاز به باتری، تا سالیان سال، می تونید از این خاصیت استفاده کنید.