فیلتر


پارک حفاظ کودک و استخر توپ بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

در این صفحه پکیج های 6 ضلعی استخر توپ کودک (و پارک حفاظ کودک) رو میبینید که فضای داخلی 1/5 متر رو برای بازی به کودک میده. شما میتونید با خریدن ضلع تک هایی که در همین صفحه درج کردیم، محیط داخلی فضای استخر توپ کودک رو اضافه کنید. داخل استخر توپ ها میتونید سرسره هم قرار بدید یادتون نره که از ضلع نیمه استفاده کنید .

فواره توپ فواره توپ

فواره توپ

تماس بگیرید
1 2

پارک حفاظ کودک یا نرده ی حفاظتی کودک یا حصار کودک

معرفی پارک حفاظ کودک

پارک حفاظ کودک شامل چند ضلع معمولا پلی اتیلنی ( پلاستیک درجه 1 ) میباشد که وقتی این اضلاع به همدیگر متصل می شوند یک محیط را محصور میکنند و کودک میتواند در این محیط بسته بازی کند و هیچ خطری کودک را تهدید نمی کند .

پارک حفاظ کودک یا حصار کودک معمولا دارای ارتفاع بیش از 60 سانتیمتر هستند تا کودک نتواند از آن خارج شود. پارک حفاظ کودک برای کودکان خردسال مناسب است که ممکن است زمانی که والدین مشغول کار و فعالیت هستند و ممکن است لحظه ای از کودک غافل شوند از کودک محافظت کند چون ممکن است وقتی کودک در خانه آزاد باشد در زمان زیر 5 سالگی ممکن است درکی از خطر نداشته باشند و در معرض خطر قرار بگیرند.

مزایای حصار کودک یا پارک حفاظ کودک

  • کودک احساس استقلال میکند
  • به دلیل نرده ای بودن اضلاع حصار کودک داخل پارک حفاظ معلوم است و والدین به کودک نظارت دارند
  • با توجه به فضای موجود میتوانید تعداد اضلاع را انتخاب کنید
  • اضلاع یا لت های پارک حفاظ دارای رنگبندی جذاب و شاد است 
  • اجازه می دهد والدین با خیال راحت کار کنند و یا آشپزی کنند و ... در حالی که کودک در یک محیط ایمن در حال بازی یا استراحت است
  • می توانید درون محیط پارک حفاظ کودک اسباب بازی های محبوب کودک را قرار دهید تا کودک به فکر اینکه بخواهد از این محیط خارج شود نیوفتد.

استخر توپ کودک 

معرفی استخر توپ بچگانه 

استخر توپ کودک شامل چندین ضلع یا لت پلی اتیلنی ( پلاستیک درجه 1 ) می باشد که یک محیط را تشکیل می دهند و میتوان درون این محیط محصور توپ بریزید و یک استخر توپ داشته باشید و کودکان میتوانند درون این محیط بازی کنند. استخر توپ بسته به محیط شما میتواند کوچک بزرگ باشد. استخر توپ تقریبا در همه ی خانه های بازی و مهد کودک و خانه مشاغل و مجموعه ی بازی کودک استفاده می شود و هر چه سایز و عمق این استخر بیشتر باشد برای کودکان جذاب تر است. 

استخر توپ دارای مدل های متنوعی است به طور مثال استخر توپ کودک می تواند از لت های فلزی که با فوم رنگی روکش شده است درست شده باشد و همچنین استخر توپ کودک بر خلاف پارک حفاظ کودک میتواند داخلش معلوم نباشد. استخر توپ کودک دارای ارتفاع نهایت 60 سانتیمتر هستند و هرچه تعداد اضلاع بیشتر باشد مقدار توپ بیشتری برای پر کردن استخر توپ نیاز خواهید داشت.

تفاوت استخر توپ و پارک حفاظ کودک 

  • پارک حفاظ دارای ارتفاع بیشتری نسبت به استخر توپ کودک دارد 
  • فاصله ی نرده ها در استخر توپ کمتر است نسبت به لت پارک حفاظ تا توپ ها از بین نرده ها خرج نشوند 
  • به استخر توپ میتوان سرسره متصل نمود 

پاسخ به سوالات متداول شما هنگام خرید پارک حفاظ کودک:

1-پارک حفاظ چیست؟
پارک حفاظ شامل چندین ضلع معمولا از جنس پلاستیک هست که به هم متصل میشن و یک محوطه ایمن رو برای نگهداری کودکان ایجاد میکنه. 

2-کاربرد پارک حفاظ کودک چیست؟
پارک حفاظ کودک مناسب والدینی است که فرزند خردسال دارند و میخواهند کودک را در محیط ایمن قرار دهند تا به کار خود برسند.

3--از چه سنی میشه از پارک حفاظ استفاده کرد؟
پارک حفاظ مناسب بچه هاییست که تازه چهار دست و پا می روند. در این سن کودک شناخت کافی از خطرات احتمالی نداره و باید توسط والدین کاملا تحت نظارت و کنترل باشه و تا 5 سالگی هم قابل استفاده است.

*شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان یوداتویز با شماره 09196106004 تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای خرید استخرتوپ و پارک حفاظ فرزند دلبندتان داشته باشید.