Loading...

پارک حفاظ کودک و استخر توپ بازی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

در این صفحه پکیج های 6 ضلعی استخر توپ کودک را مشاهده می کنید که فضای داخلی 1/5 متر را برای بازی به کودک میدهد. شما میتوانید با خریدن ضلع تک هایی که در همین صفحه درج کردیم به محیط داخلی فضای استخر توپ کودک بیافزایید. این استخر توپ ها قابلیت قرار گیری سرسره را نیز در درون خود دارند که بدین منظور پیشنهاد می گردد از ضلع نیمه استفاده نمایید.

 • پارک حفاظ کودک نرده ای بلند 6 ضلعی
  پارک حفاظ کودک نرده ای بلند 6 ضلعی
  1,740,000تومان
  پارک حفاظ کودک مدل نرده ای مناسب برای قرار دادن کودکان 1.5 تا 5 سال است و فضای تقریبی 2 متر مربع را در اختیار کودک قرار می دهد.(قابلیت بزرگتر شدن هم دارد) داشتن ارتفاع 77 سانتی خروج کودکان بزرگتر رو سخت و داشتن طرح نرده ای نظارت به کودک را بیشتر می کند.
 • استخر توپ بازی و پارک حفاظ نرده ای کودک
  استخر توپ بازی و پارک حفاظ نرده ای کودک
  999,000تومان
  استخر توپ و پارک حفاظ نرده ای پلی اتیلنی کودک دارای 6 ضلعی رنگی می باشد که برای استفاده در منزل , شهر بازی ,خانه بازی مناسب می باشد. این استخر قابلیت اضافه شدن ضلع جهت افزایش مساحت استخر را داراست
 • استخر توپ پلی اتیلنی مدل شادی
  استخر توپ پلی اتیلنی مدل شادی
  1,140,000تومان
  استخر توپ 6 ضلعی مدل شادی ترکیبی از استخر توپ نرده ای و خرسی می باشد که برای استفاده در منزل , شهر بازی ,خانه بازی مناسب می باشد. این استخر قابلیت اضافه شدن ضلع جهت افزایش مساحت استخر را داراست
 • استخر توپ پلی اتیلنی مدل خرسی
  استخر توپ پلی اتیلنی مدل خرسی
  1,270,000تومان
  استخر توپ خرسی از 6 بدنه با طرح خرس تشکلیل شده، طول هر ضلع 80 و ارتفاع آن 60 سانتی متر می باشد که با اتصال ضلع ها به هم یک فضای 1.5 متری خواهید داشت. البته شما میتوانید جهت افزایش مساحت استخر ضلع تک را به صورت جدا از یوداتویز تهیه نمایید.
 • استخر توپ توری کودک
  استخر توپ توری کودک
  1,750,000تومان
  استخر توپ توری سایز بزرگتری نسبت به استخر توپ های دیگر دارد و علت محبوبیت آن ارتفاع بیشتر آن است که جذابیت بازی درون استخر عمیق را بیشتر می کند.
 • توپ استخر توپ پلاستیکی 7 سانتی
  توپ استخر توپ پلاستیکی 7 سانتی
  650,000تومان
  ball-pool توپ های استخری در بسته بندی هزار عددی (1000) تولید می شود و هر بسته شامل هفت رنگ مختلف به میزان تقریبا مساوی می باشد.توپ ها از جنس پلاستیک نرم و براق بوده و در نقطه اتصال کاملا صاف هستند.
 • ضلع تک پارک حفاظ کودک نرده ای بلند 6 ضلعی
  ضلع تک پارک حفاظ کودک نرده ای بلند 6 ضلعی
  290,000تومان
  ضلع تک پارک حفاظ کودک مدل نرده ای قابلیت اضافه شدن به مجموعه پارک حفاظ را دارد و مساحت پارک را میتوان با اضافه کردن اضلاع افزایش داد.
 • دیواره نیمه استخر توپ توری کودک مدل 1*.5 متر
  دیواره نیمه استخر توپ توری کودک مدل 1*.5 متر
  250,000تومان
  ضلع نیمه استخر توپ توری به صورت تک یا چند عددی عرضه میشود ، شما میتوانید این لت نیمه توری استخر توپ را به استخر توپ توری خود وصل کنید تا بتوانید سرسره گلابی و سایر سرسره ها را داخل استخرتوپ خود قرار دهید.
 • دیواره استخر توپ توری کودک مدل 1*1 متر
  دیواره استخر توپ توری کودک مدل 1*1 متر
  300,000تومان
  ضلع تک استخر توپ توری به صورت تک نیز عرضه میشود ، شما میتوانید این لت توری استخر توپ را به استخر توپ توری خود وصل کنید تا فضای بازی بیشتری داشته باشید و شما در داشتن یک استخر توپ بزرگ محمودیتی در اضافه کردن دیواره ها نخواهید داشت.
 • ضلع تک استخر توپ مدل قطار
  ضلع تک استخر توپ مدل قطار
  300,000تومان
  ضلع تک استخر توپ قطار به صورت تکی هم عرضه میشود و میتوان به استخر توپ مدل قطار وصل نمود تا مساحت استخر بیشتر شود و این مساحت محدودیتی ندارد.
 • ضلع تک استخر توپ مدل شادی
  ضلع تک استخر توپ مدل شادی
  190,000تومان
  ضلع تک استخر توپ شادی به صورت تکی هم عرضه میشود و میتوان به استخر توپ مدل شادی وصل نمود تا مساحت استخر بیشتر شود و این مساحت محدودیتی ندارد.
 • ضلع تک استخر توپ مدل خرسی
  ضلع تک استخر توپ مدل خرسی
  220,000تومان
  ضلع تک استخر توپ خرسی به صورت تکی هم عرضه میشود و میتوان به استخر توپ مدل نرده ای و شادی وصل نمود تا مساحت استخر بیشتر شود و این مساحت محدودیتی ندارد.

در این صفحه انواع استخر توپ خانگی و مهدکودکی را با جنس های پلاستیکی، پلی اتیلنی، فایبر گلاس، فلزی و حتی استخر توپ بادی را در کنار هم چیده ایم تا بهترین انتخاب را متناسب با فضای خود داشته باشید.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان یوداتویز با شماره 09196106004 تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای خرید استخرتوپ و پارک حفاظ فرزند دلبندتان داشته باشید.